Witamy na naszej stronie

Dowiedz się czym się zajmujemy i jaki jest obszar naszej prawniczej działalności.

Prowadzimy Kancelarię, zajmującą się sprawami karnymi, cywilnymi, administracyjnymi i gospodarczymi. Jako główny przedmiot specjalizacji, obrana została obsługa Klientów w sprawach z zakresu windykacji oraz tych których szkoda wynikła ze zobowiązań kontraktowych i deliktowych w tym poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.

Przeczytaj więcej

Kim jesteśmy

 • Niuanse prawne w odszkodowana wrocław

  Piotr Raczak

  Radca prawny

  Ukończyłem Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa i Administracji.Po ukończeniu studiów prawniczych po pewnym okresie przerwy rozpocząłem trzy letnią aplikację prokuratorską w Apelacji Wrocławskiej. Po uzyskaniu nominacji pełniłem funkcję asesora Prokuratury Rejonowej. W międzyczasie uzyskałem wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu. Obecnie wykonuję zawód radcy prawnego.

 • Robert Raczak

  Adwokat

  Po rozoczęciu studiów na Wydziale Nauk Społecznych kierunek politologia - równocześnie - po okresie 3 latów studiów - dodatkowo na Uniwersytecie Jagiellońskim rozpocząłem studia prawnicze. Po ich ukończeniu rozpocząłem trzy letnią aplikację adwokacką w okręgu wrocławskim. Po pozytywnym złożeniu egzaminu adwokackiego uzyskałem wpis na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Jestem z wykształcenia politologiem i adwokatem.