Kancelaria prawna

Bierzemy odpowiedzialność za Ciebie i Twoją sprawę

Kancelaria pomaga osobom w odczuciu których, sprawy - prowadzone przez nich dotychczas samodzielnie - utkwiły "w martwym punkcie" i nikła jest szansa na ich pozytywne zakończenie. Zakresem działalności Kancelarii objęte są dodatkowo sprawy z dziedziny prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, spółdzielczego i prawa celnego.

Sprawa dotyczy Ciebie. Nie boimy się słuchać Twoich uwag

W każdej z wymienionych wyżej spraw, Kancelaria zapewnia zastępstwo przed Sądami i urzędami, popierając tam stanowisko uzgodnione uprzednio z Klientem. W najprostszych słowach wyjaśniam zawiłości prawa, tak by każdy korzystający z usług Kancelarii mógł być aktywną i świadomą swych praw stroną procesu.

Stała obsługa lub jednarozowa porada prawna

Klientom niezdecydowanym na trwałą współpracę, Kancelaria świadczy pomoc jednorazową, polegającą na przygotowywaniu pism i pozwów, bez zastępstwa procesowego. Działalność Kancelarii to także pomoc w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju umów i porady prawne, udzielane w stawkach uzgadnianych indywidualnie z Klientem.

Elementarne zastrzeżenia prawne

Niniejsza strona ma charakter wyłącznie informacyjny, nie jest reklamą i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.