Postępowanie transgraniczne - pomoc prawna w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej

Pomoc prawna na terenie Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej

Z przyjemnością informujemy, że nasza Kancelaria podjęła współpracę z kancelarią prawną w Anglii. Kancelaria posiada siedzibę w Bristolu jednak zakres usług obejmuje całe terytorium Zjednoczonego Królestwa w tym Szkocji.

Podmiotem powadzącym Twoją sprawę będzie doświadczony zespół angielskich prawników posiadających tytuł solicitor, co w praktyce odpowiada w polskim prawodawstwie tytułowu radcy prawnego.

Zakres spraw obejmuje : sprawy cywilne, karne, nieruchomości, kwestie wypadków drogowych na terenie Zjednoczonego Królestwa, sprawy podatkowe, celne, rodzinne i inne.

Aby zasięgnąć więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny do Wielkiej Brytanii +44 078 0815 9446 lub telefon w Polsce ( znajdziesz go w zakładce kontakt)

Wszystkie sprawy traktowane są w sposób indywidualny. Niemniej jednak zakres specjalizacji angielskiej Kancelarii jest na tyle szeroki, że własciwie klienci mogą oczekiwać podjęcia się każdego rodzaju sprawy. W przypadku gdy zakres sprawy rzutuje na stosunki w Polsce sprawa prowadzona będzie wespół z Kancelarią brytyjską i Polską.